.

.

BIQU BLTouch Авто Израмнување Сензор Греење Кревет Ниво За 3D Печатач Подобрување на Печатење Прецизност Авто Кревет Грејач Kossel

BIQU BLTouch Авто Израмнување Сензор Греење Кревет Ниво За 3D Печатач Подобрување на Печатење Прецизност Авто Кревет Грејач Kossel

DEN 2304.00
DEN 1728.00
Количината на стоката
Тековен


Име на производ : BLTouch Авто Кревет Израмнување Сензор Жици : 3 Pin : Браун(- , GND) Црвена(+5 V) Портокалова(контрола сигнал) 2 Pin : Црна(-, GND) Бела(Zmin) Напон : 5 V Струја : 15m A Максимум(Врв) Тековна : 300m A Случај Материјал : Polycarbonat(PC) Случај Боја : Semitransparent Бела Кабел Должина : 150mm Тежина : 0.35 оз ( 10g ) PCB & Лемење : Ro HS, Доведе Слободни (Pb Бесплатно)
1* BLTouch Авто Кревет Израмнување сензор

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Heatbed
Бренд Име:
BIQU
Број На Модел На:
BLTouch
Име на производ:
BLTouch
Тип:
Авто Кревет Израмнување Сензор
боја:
исто како на слика
Пакување големина:
Соодветен Пакет
Акции:
во парк

Слични производи