.

.

10pcs 40mm Сечење Диск За Dreme Додатоци Дијамант Мелење Тркала Вртливи Алатка Кружни Виде Ножот Абразивни Дијамант

10pcs 40mm Сечење Диск За Dreme Додатоци Дијамант Мелење Тркала Вртливи Алатка Кружни Виде Ножот Абразивни Дијамант

DEN 239.52
Количината на стоката
Тековен


Спецификација : Материјал : Дијамант
Тркала Дијаметар : 40mm
Род месо тело со Дијаметар : 3мм
Максимална Брзина : 20,000 ВРТЕЖИ во минута
Ронки : 80
Карактеристики :
Направени од алуминиумски прав топла формирање, висока цврстина, отпорност на триење, добра отпорност и долг живот.
Тоа е сува влажни amphibious,мали слот и висок shapeness.
Идеална за намалување на сите видови на метални, гем, жад, и др.
Забелешка : за Да се подобрат услугите живот,ве молиме додадете вода за coolant кога го користите дијамант tools.
Пакет Се Вклучени :
10x Мелење Парче
2x Род

Детални карактеристики

Бренд Име:
combiubiu
is_customized:
No
Тип:
Абразивни Блок
Број На Модел На:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
40mm

Слични производи