.

.

Fixmee Нови Пристигнување 10pcs/многу Sliver Челик Жица Првенство Четка Четки Одговара Dremel Алатки Умре Мелница Foredom Ротари Мелница за месо тело 15 mm

Fixmee Нови Пристигнување 10pcs/многу Sliver Челик Жица Првенство Четка Четки Одговара Dremel Алатки Умре Мелница Foredom Ротари

DEN 143.52
DEN 108.00
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики
100% сосема нов.
Идеален за чистење на металните површина, отстранување на рѓа/корозија итн.
Совршен за jewelers, gunsmiths, locksmiths, и други професии.
Индустриското Производство & Металугрија.
Материјал : Челик Жица Четка, Метал.
Дијаметар : за 15mm(0.59").
Должина : околу 51mm(2.01").
Mandrel Дијаметар : околу 3мм(0.12").
Пакет Листата :
Челик Жица Првенство Четка
X 10 компјутери

Детални карактеристики

Бренд Име:
fixmee
DIY Материјали:
Дрво

Слични производи