.

.

5Pcs Dremel Accesories Мини Вежба Дијамант Мелење Главата 3мм месо тело Bur Малку Сет Мелење Алатка За Dremel Ротари Алатка L-парична казна Совет

5Pcs Dremel Accesories Мини Вежба Дијамант Мелење Главата 3мм месо тело Bur Малку Сет Мелење Алатка За Dremel Ротари Алатка L-парична

DEN 159.36
DEN 96.00
Количината на стоката
Тековен


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. 5 парчиња дијамант обложени цилиндрични рамна глава издолжени burrs сет. Издржливи дијамант обложени мелница глави. Погодни за употреба во мелење, форма и завршува со прецизност за стакло, керамика, плочи, тули, пластика, дрво, fiberglass, камен, карпа карбид, злато, платина, сребро, метали. Одговара на вашата страна вежба, вежба притиснете Ротари алатка со 3мм collet.
Спецификација Ронки Големина(САД) : 120.Месо тело со Дијаметар : 3мм(1/8in). Глава Дијаметар : 3мм(1/8in). Вкупна Должина : 70mm/2.75 во. Обложено мелење песок дел на долго : 30мм/1.18 во. Материјал : Бор нитрид. Облик : L-парична казна совет.
Пакет се Вклучени 5pcs x мелење прачки

Детални карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
DRELD
Број На Модел На:
дијамант обложени цилиндрични рамна глава издолжени burrs сет.
is_customized:
Yes
Големина:
3*30*70MM
Тип:
мелење прачки

Слични производи