.

.

Палење Серпентина За Рено Megane Сценско 1,6 За Volvo S40 V40 Бела 7700863021/7701041608/25603K00429,2526052A/7700850999

Палење Серпентина За Рено Megane Сценско 1,6 За Volvo S40 V40 Бела 7700863021/7701041608/25603K00429,2526052A/7700850999

DEN 1344.00
DEN 1142.00
Количината на стоката
Тековен


Палење Серпентина За Рено Megane Сценско 1,6 За Volvo S40 V40 Бела 7700863021/7701041608/25603 K00429,2526052 A/7700850999
OE БРОЕВИ
ЗА РЕНО 7700863021/ 7701041608
ЗА SAGEM 25603 K00429/ 2526052 A/ 2526111 A/ 7700850999
ЗА VALEO 245067
ЗА VOLVO 70863021-5/ 70863021
ЗА BOSCH 0986221031
ЗА ЛУКАС DMB405
Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило. Ние не може да понуди наплата ако треба puechased на погрешен дел. Ако имате прашања за тоа дали овој дел се вклопува вашето возило, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ГАРАНЦИЈА
Овој објект носи една година гаранција од датумот на купување.
Секој производ мора да се земе 100% тест пред пратката.
Ако голем дел беше успешно инсталиран, отиде во услугата, а потоа не успеа, или ако дел не може да работи, може да бидат прифатливи за гаранција поправка.
Можете да не контактирате преку нашиот e-mail.
ISO 16949
SHIPMENGT
веб-сајтот на tracking : www.17track.net
веб-сајтот на tracking : www.dhl.com
www.tnt.com
www.fedex.com
www.ups.com
КОНТАКТ
Доби било какви прашања во врска со листата или производите кои веќе сте го купиле?
Изберете квалитет, изберете Wenzhou Лав Авто за вашиот замена на делови! Бизнис часови : СУМ 8 : 00 - ЧАСОТ 17 : 30

Детални карактеристики

Бренд Име:
KENOVI
Повторливост:
70863021-5/70863021
Мерен Опсег:
палење серпентина
линеарна:
DMB405
Чувствителност:
Смоли и пластика
Резолуција:
LIG-14211A
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Hysteresis:
245067/0986221031
Применливи модели:
Рено

Слични производи