.

.

Нови Палење Серпентина За FST Змеј IQ FS 2006-2014 MSX 0221504021,1220703032

Нови Палење Серпентина За FST Змеј IQ FS 2006-2014 MSX 0221504021,1220703032

DEN 1204.80
DEN 1024.00
Количината на стоката
Тековен


Нови Палење Серпентина За FST Змеј IQ FS 2006-2014 MSX 0221504021, 1220703032
OE БРОЕВИ
0221504021,1220703032
Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило. Ние не може да понуди наплата ако треба puechased на погрешен дел. Ако имате прашања за тоа дали овој дел се вклопува вашето возило, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ГАРАНЦИЈА
Овој објект носи една година гаранција од датумот на купување.
Секој производ мора да се земе 100% тест пред пратката.
Ако голем дел беше успешно инсталиран, отиде во услугата, а потоа не успеа, или ако дел не може да работи, може да бидат прифатливи за гаранција поправка.
Можете да не контактирате преку нашиот e-mail.
ISO 16949
SHIPMENGT
веб-сајтот на tracking : www.17track.net
веб-сајтот на tracking : www.dhl.com
www.tnt.com
www.fedex.com
www.ups.com
КОНТАКТ
Доби било какви прашања во врска со листата или производите кои веќе сте го купиле?
Изберете квалитет, изберете Wenzhou Лав Авто за вашиот замена на делови! Бизнис часови : СУМ 8 : 00 - ЧАСОТ 17 : 30

Детални карактеристики

Резолуција:
LIG-17005A
Hysteresis:
0221504021 1220703032
Повторливост:
0221504021 1220703032
Бренд Име:
KENOVI
Мерен Опсег:
палење серпентина
Чувствителност:
Смоли и пластика
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
линеарна:
0221504021 1220703032

Слични производи