.

.

20PCS/МНОГУ A1952 2SA1952 ДА-252 / TIP105 ДО 220 / 3310GH AP3310GH ДА-252 / FQPF1N50 ДА-220F

20PCS/МНОГУ A1952 2SA1952 ДА-252 / TIP105 ДО 220 / 3310GH AP3310GH ДА-252 / FQPF1N50 ДА-220F

DEN 369.60
DEN 351.00
Количината на стоката
Тековен


Производ линкови за четири модели, соодветно,
Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.
Треба да изберете на кој може директно да го купите,
Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Детални карактеристики

Приклучок Тип:
A1952 2SA1952, TIP105, 3310GH AP3310GH, FQPF1N50
Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
US
Употреба:
Стандард
Излез Тип На:
Стандард
врска:
Стандард
Излезниот Напон:
Стандард

Слични производи