.

.

20PCS/МНОГУ BU406 / A940 2SA940 / L7815CV / K3918 2SK3918

20PCS/МНОГУ BU406 / A940 2SA940 / L7815CV / K3918 2SK3918

DEN 340.80
DEN 324.00
Количината на стоката
Тековен


Производ линкови за четири модели, соодветно,
Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.
Треба да изберете на кој може директно да го купите,
Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Детални карактеристики

Приклучок Тип:
BU406, A940 2SA940, L7815CV, K3918 2SK3918
Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
US
Употреба:
Стандард
Излез Тип На:
Стандард
врска:
Стандард
Излезниот Напон:
Стандард

Слични производи