.

.

Behogar 400ml Нерѓосувачки Челик Двојно Мрежа Млеко Creamer Foamer Прирачник Млеко Frother w/ Рачка за Пена Cappuccino Млеко Кафе

Behogar 400ml Нерѓосувачки Челик Двојно Мрежа Млеко Creamer Foamer Прирачник Млеко Frother w/ Рачка за Пена Cappuccino Млеко

DEN 463.20
Количината на стоката
Тековен

Покријте со капак и филтри мрежа, користат левата рака да се одржи на справи, десната рака држи врвот круг топката и да го направи тоа брзо се движат во нагоре и надолу насока( Совет : Кога ќе брзо се пресели во нагоре и надолу насока, тоа е не треба притисок на крајот ).
Предупредување :
Поради рачни мерења на локации, може да бидат мали отстапувања. Исто така, голем подарок идеја за вас и вашето семејство, пријатели и љубовник. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не можете да се исходот веднаш по ред, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ставен на производот на индукција печка се загрева до околу 122 степен целзиусови и не надминува 158 степен целзиусови.
Издржливи : Изработени од нерѓосувачки челик, рѓа отпорни и не се држи, носат-отпорни, и лесно да се чисти.
Зачувај вашите пари : Лесен за употреба и повеќе поекономична од батеријата напојува frothers и скапи еспресо машини.
Боја како на слики го покажува. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, ТТ и сите големи Кредитни Картички преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
Предност : Ова млеко foamer има голем капацитет до 400ml , може да биде подобро да одговара на вашите потреби. Ако не ја добиете вашата пратка во времето, ве молиме Контактирајте со Нас пред отворањето на спорот , ние ќ проверете проблемот и да ви даде решение во рок од 24 часа. Истурете погоден млеко, препорачуваме не надминува сад е 1/2.

Детални карактеристики

Тип:
Јајце Алатки
Eggbeater Врска Метод:
Tabletop / Преносни
Бренд Име:
Behogar
Функција:
Еко-Пријателски
Функција:
Јајце Stiring
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Јајце Алатки Тип:
Јајце Beaters
Број На Модел На:
G428050013

Слични производи