.

.

ЕЕ поддршка 2Pcs 12 Авто Undercar Внатрешни работи Надворешноста Неонски Цевки 12V Автомобил Светла CCFL Светилка Ладно Катоден Цевка Мотоцикл Универзална

ЕЕ поддршка 2Pcs 12 Авто Undercar Внатрешни работи Надворешноста Неонски Цевки 12V Автомобил Светла CCFL Светилка Ладно Катоден

DEN 566.40
DEN 481.00
Количината на стоката
Тековен

2"(L)
Важно Забелешки Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Големина на : (12") долго, 6 месеци Гаранција За автомобили, мотоцикли или компјутер случаи на 12 Volts. Ладно Катоден Флуоресцентна (CCFL). Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Комбинираат Превозот попуст нудат. Карактеристики : Висока осветленост Долг живот Висока сигурност Лесна инсталација Двојна инвертер Спецификација : Цевки со Дијаметар : 9. Купувачот мора да контактирате со реден број, купувачот ID и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст.000 часа Пакет Вклучува : 2 x 12" CCFL 1 x Rectifier 3. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти.
За Повратни Информации
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Температура На Боја:
3000K
Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Објектот Тежина:
0.1KG
Име На Модел:
CXCD30
За Возило Брендови/Модел:
Универзална

Слични производи