.

.

Ноќ Господ 2 парчиња/многу 33-СМД 3528 led Последователни LED Стрели светлина за Автомобил Страна Огледало Пак Сигнал Светла Бесплатен превозот

Ноќ Господ 2 парчиња/многу 33-СМД 3528 led Последователни LED Стрели светлина за Автомобил Страна Огледало Пак Сигнал Светла

DEN 182.40
Количината на стоката
Тековен


Имаме редизајниран ова ДОВЕДЕ стрелка со LED светла вградени/скриени во внатрешноста на коло, па тоа е потенка од една Четвртина.
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. се надевам дека ќе може да се разбере.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од денот ние го испрати надвор, ве молиме контактирајте со нас. Плаќањето мора да се примени во 19 дена на аукција затворање
Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена.
Ноќ Господ 2 парчиња/многу 33-СМД 3528 led Последователни LED Стрели светлина за Автомобил Страна Огледало Пак Сигнал Светла Бесплатен превозот
Опис :
Product Overview :
Овој Производ карактеристики еден пар Брилијантен Жолта сосема нов 14-СМД-1210 LED задните светла,можат да бидат скриени зад страна огледало за било автомобили, спортски автомобили или камиони како се претвори сигнал светла. Овие трошоци се на купувачите одговорност
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
Пред потпишувањето на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Црвена, Жолта, Бела, Bule, Зелена
Бренд Име:
XINFOK
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Објектот Тежина:
0.1
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Wattage:
1.5w
Име На Модел:
автомобил lighr

Слични производи