.

.

Задниот Браник на возилото Автоматски Сопирачки Светилка Работи Светлина се Претвори Сигнал светлина Автомобил Led Светла За 2010 - 2014 Година Nissan Murano

Задниот Браник на возилото Автоматски Сопирачки Светилка Работи Светлина се Претвори Сигнал светлина Автомобил Led Светла За

DEN 3792.00
Количината на стоката
Тековен


ПРЕДВОДЕНА од Задниот Браник на возилото Автомобил Кочница Светлина Работи Светлина се Претвори Јачина на Светилка (за Еден Пар)
За 2010-2014 Nissan Murano
LED Кочница Светлина Работи Светлина се Претвори Јачина на Светилка Функција :
●Директна замена за ОЕМ ноќ работи светлина. со кочница светлина, водење светлина функција.
●LED светилки,целата површина блескав.
●Лесно се инсталира.
●Супер светло,Долго-век,ниска потрошувачка на енергија,енергија-заштеда.
●Трајни и не бледнее брилијантен греди.
●Добри вибрации отпор,водоотпорен.
Пакет Содржи :
1 x лево led светло
1 x десно led светло
2 x кабел LED Кочница Светлина Работи Светлина се Претвори Јачина на Светилка Слика :

Детални карактеристики

Murano-Година:
2012,2011,2010,2014,2013
Објектот Тежина:
0.25kg
Wattage:
Running Light / turn signal light
Тип На Објект:
Кочница Светла
Nissan Модел:
Murano
Име На Модел:
За 2010-2014 Nissan Murano
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V

Слични производи