.

.

4Pcs 12V Автомобил RGB LED светилки drl Лента Светлина 5050SMD Автомобил Авто Далечински Управувач Декоративни Флексибилни LED Лента Атмосфера Светилка за Полнење CSL2017

4Pcs 12V Автомобил RGB LED светилки drl Лента Светлина 5050SMD Автомобил Авто Далечински Управувач Декоративни Флексибилни LED

DEN 559.68
DEN 341.00
Количината на стоката
Тековен

Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. да 18 : 00часот. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.
16 Color RGB LED Автомобил Внатрешни работи Underdash Осветлување Комплет, Безжична Музика Далечинска Контрола ви овозможува да ја смените бојата и да ги прилагодите јачината на светлината, како сакате, исто така, Звук-активирана Функција ви овозможува да уживате во забавата со бојата се менува следните вашиот автомобил стерео музичкиот ритам како и вашиот глас.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Температура На Боја:
6000K
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Wattage:
-
Име На Модел:
N/A
Објектот Тежина:
-
Бренд Име:
БАКНЕЖ-ВЕЧЕР
Lumens:
Други

Слични производи