.

.

SUNKIA 2x LED Табличка Светлина за BMW Mini Cooper R56 R57 R58 R59 18SMD Грешка Слободни Светла Бела Боја Топла Продажба

SUNKIA 2x LED Табличка Светлина за BMW Mini Cooper R56 R57 R58 R59 18SMD Грешка Слободни Светла Бела Боја Топла Продажба

DEN 537.12
DEN 430.00
Количината на стоката
Тековен


Функција :
1.18# висок квалитет SMD LED
2. Вграден-во Canbus контролер, Нема грешки или предупредување
3. Лесна инсталација, plug and play
4. 4 X посветла од акции светилка
5. Ниска потрошувачка на енергија
Се работи За BMW
R52/R55/R55 N/R56/R56 N/R57/R57 N/R58/R59

Детални карактеристики

Име На Модел:
LPL-030115
Објектот Тежина:
0.06
За Возило Брендови/Модел:
Мини
Напон:
12V
Мини Модел:
купер
Бренд Име:
SUNKIA
Wattage:
5W
Тип На Објект:
Табличка Светла

Слични производи