.

.

JingXiangFeng Добредојдовте Вратата Светлина 3Д Ласерски Дух Сенка За peugeot За Автомобил опел ПРЕДВОДЕНА логото проектор Декоративни Додатоци логото

JingXiangFeng Добредојдовте Вратата Светлина 3Д Ласерски Дух Сенка За peugeot За Автомобил опел ПРЕДВОДЕНА логото проектор Декоративни

DEN 479.52
DEN 297.00
Количината на стоката
Тековен


Она што е Автомобил ласерски логото добредојдовте светлина? Со оваа технологија се развива, ласерската светлина е инсталирана во се повеќе и повеќе возила.Инсталацијата е завршена; . Како тоа функционира? Овој автомобил ласерски логото светлина работи како автомобил учтивост светлина, кога ќе се отвори вратата, автомобилот логото ќе биде проектиран на земјата. Функцијата е многу сјај. Нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки, водоотпорен и dustproof дизајн. Издржливи и не бледнее брилијантен греди. Пакетот Вклучува : 2 x 5 W LED Автомобил Led Дух Сенка Светлина Автомобил Логото Светлина Добредојдовте Светла (Други модели, ве молиме консултирајте) 1 x ХСС Дупка Видов Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Светилки фиксен кон вратата опфатени ; 4.Осветлување линија влезна врата светлата на позитивни и негативни ; 5.Отстранете го поклопецот на вратата ; 2. Инсталација чекори : 1.На насловната врата; 6. Карактеристики : 100% сосема нов Инсталиран Едноставно, Добар Изглед и Комунални Висока Осветленост LED, Моќ Consumptions Севиџ Школка е направен од Алуминиум легура на висока температура отпорни, донесува висока осветленост LED како светилка куќа Најновите и подобрен дизајн Напон : 12 V Излезна моќност : 5 W/ Еез Материјал : Алуминиум легура Работна Температура : -40 Centigrades на +150 Centigrades Препорачуваме да се купи 2 многу, за 4 врати. Вие ќе најдете на оваа светлина е толку кул кога ќе ја отворите вратата! вие исто така може да покаже исклучите меѓу вашиот партнер или пријатели, ќе и се даде повеќе и повеќе почит и аплауз.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
За Опел, За Daewoo, За SsangYong, За Peugeot, За Џип, За Lada, За Линколн, За светски обединет, За Land Rover, За Chrysler, За Daihatsu, Други консалтинг
Партнер-Година:
2003,2006,2010,2014,2009,2015,2011,2012,2007,2004,2005,2008,2013
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
5w
Lumens:
2800lm
Бренд Име:
JingXiangFeng
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла
Име На Модел:
003
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Објектот Тежина:
0.07kg
Peugeot Модел:
партнерот

Слични производи