.

.

Пар 1156 P21W BA15S T20 7440 T15 W16W LED Светилки 1200LM Пред Опашка се Претвори Сигнал Кочница Запре Светилка Обратна Светлина светилки drl 6000K Белата

Пар 1156 P21W BA15S T20 7440 T15 W16W LED Светилки 1200LM Пред Опашка се Претвори Сигнал Кочница Запре Светилка Обратна Светлина

DEN 479.52
DEN 384.00
Количината на стоката
Тековен


3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
- Ние исто така, обезбеди точни информации за нашите производи, навремена комуникација и разумен и фер
цена (баланс помеѓу цената и квалитетот) на нашите клиенти.
5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7) врз основа на акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв достапни
магацин за брза испорака. Ние
има стотици предмети доведоа автомобил светла. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
3) Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Контактирајте со нас
- Ние го прават нашите најдобри за вредноста на секој клиент 5-ѕвезда позитивни aliexpress искуство работејќи напорно и
професионални.
Пар 1156 P21 W BA15 S T20 7440 T15 W16 W LED Светилки 1200 LM Пред Опашка се Претвори Сигнал Кочница Запре Светилка Обратна Светлина светилки drl 6000 K Белата
Детали
Приклучок Тип : 1156 P21 W BA15 S T20 7440 T15
Теоретски Моќ : 75 W (Чип Моќ)
Потрошувачка на Енергија : Речиси 15 W
Работен Напон : DC12 V-24 V
Зрак Агол : 360 степени
Lumens : 1200 LM
Led Количина : 15pcs w/ 3030 чипови
Температура на бојата : Белата 6000 K
Домување Материјал : Алуминиум Легура
Животниот век : 50. Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Враќање/Поврат
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да се вратат од датумот дека таа е примена.
2) Квалитет :
Ние може да ветуваат добар квалитет, нашите клиенти allways задржи бизнис со нас.

Детални карактеристики

Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Обратна Светла
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Wattage:
75W
Име На Модел:
1156 BA15S P21W T20 7440 T15
Бренд Име:
SAARMAT
Објектот Тежина:
20g
Lumens:
1200lm
Приклучок Тип:
1156 BA15S P21W T20 7440 T15
Гаранција:
1 година
Лесна инсталација:
plug and play
автомобил модел 1:
за Ауди/BMW/Ford/Тојота/фолксваген/Хонда
автомобил модел 2:
За Тојота/Хонда/ ФОЛКСВАГЕН /Nissan/BMW/Mazda/Kia/Lexus

Слични производи