.

.

10pcs S7 работ SIM Картичка Читателот Држачот за Sim Послужавник за Samsung Галакси S7 Работ на Слотот за Sim Картичка Фах Носителот со Следење на

10pcs S7 работ SIM Картичка Читателот Држачот за Sim Послужавник за Samsung Галакси S7 Работ на Слотот за Sim Картичка Фах Носителот

DEN 450.24
Количината на стоката
Тековен


S7 работ SIM Картичка Читателот Држачот за Sim Послужавник за Samsung Галакси S7 Работ на Слотот за Sim Картичка Фах Носителот со Следење на

Детални карактеристики

боја:
слободна sim црна, слободна sim сребро, слободна sim злато, dual sim црна, dual sim сребро, dual sim злато
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери
Бренд Име:
KUJOOY
Број На Модел На:
за samsung галакси s7 работ
Место на Потекло :
Кина (Копно)
is_customized :
Yes
боја:
црното Злато Сребро.

Слични производи