.

.

8 инчен 10 инчен зелени растенија порцелански Вечера Плоча садови вечера поставите зелени растенија керамички десерт плоча dinnerware торта плоча

8 инчен 10 инчен зелени растенија порцелански Вечера Плоча садови вечера поставите зелени растенија керамички десерт плоча dinnerware

DEN 775.20
DEN 480.00
Количината на стоката
Тековен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Прва класа керамички , висока температура сликарство, боја држи стабилност Креативност и модни интегрирани во еден Моден дизајн и благороден живот Висок квалитет на nontoxic керамички материјал може да се користи за вечера. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата нарачка по 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. салата и појадок. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. ГЛОБАЛНИОТ ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Детални карактеристики

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Круг
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Пигментирани
Плоча Тип:
плоча јадење
Количина:
1
Бренд Име:
Lekoch
Број На Модел На:
Случајност Плоча
Керамички Тип:
грнчарството
Материјал:
Керамички

Слични производи