.

.

Бладање Ајкула Перка Антена Посебно За Peugeot 2008 3008 4008 5008 Професија Бренд Е Радио За Автомобил Супер Aerials Го Замени Додатоци

Бладање Ајкула Перка Антена Посебно За Peugeot 2008 3008 4008 5008 Професија Бренд Е Радио За Автомобил Супер Aerials Го Замени

DEN 1822.08
DEN 1093.00
Количината на стоката
Тековен


Бладање ® Ајкула Перка Антена Посебно За Peugeot 2008 3008 4008 5008 Професија Бренд Е Радио За Автомобил Супер Aerials Го Замени Додатоци
Оваа ајкула перка антената е Посебна За Peugeot 2008 3008 4008 5008 , ве молиме остатокот увери купување!
Според односот на електричното поле магнетното поле, на чело густина и тековната густина,
Употреба на домашно МИЛЕНИЧЕ / FPC како главен соберат на RF сигнал,Прима сигнал подобро, поефикасно и постабилна.
Има 2 дизајн : Стандарден Стил/Напредно Тип
Патент Број :
Стандарден Стил : ZL201320159226.7 Напредни Стил : ZL201420831721.2

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Aerials
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Frequence Опсег:
FM/AM
Автомобил Производител:
Citroen
Објектот Должина:
17cm
Специјални Функции:
Заменете Додатоци
Име На Модел:
За Peugeot 2008 3008 4008 5008
Објектот Висина:
8cm
Материјал Тип:
ABS Пијано Боја
Објектот Ширина:
9.5cm
Бренд Име:
Бладање
Модел Година:
СИТЕ SUV
Објектот Тежина:
0.21kg
боја:
Црна,Сива,Сребрена,Црвена,Цврсти Бели,Бисер Бели
Само за:
2008 3008 4008 5008
забелешка:
бидете сигурни дека вашиот автомобил е во право. Ако не можете да сигурни,Контактирајте со нас.

Слични производи