.

.

Топла Продажба! Новата Популарна Игра PVZ Растенија vs Зомби ПВЦ Бројки Колекционерски Модел Играчки, Подароци 48pcs/многу

Топла Продажба! Новата Популарна Игра PVZ Растенија vs Зомби ПВЦ Бројки Колекционерски Модел Играчки, Подароци 48pcs/многу

DEN 2425.92
DEN 2038.00
Количината на стоката
Тековен


ОПИС
Име : Топла Продажба! Новата Популарна Игра PVZ Растенија vs Зомби ПВЦ Бројки Колекционерски Модел Играчки, Подароци 48pcs/многу
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% НОВИ
Големина : Околу 3~8cm
Пакет : спакувани во кеса

Детални карактеристики

Бренд Име:
Flevans
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Сет
Големина:
8cm
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
3~8CM
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Број На Модел На:
102083
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети

Слични производи