.

.

2018 Нов Дух Далеку Чадор Без Лице човек Акција Фигура Јапонски Цртан филм Кукла За Keyrings KeyChain Торба Девојка Подарок За Жените

2018 Нов Дух Далеку Чадор Без Лице човек Акција Фигура Јапонски Цртан филм Кукла За Keyrings KeyChain Торба Девојка Подарок За

DEN 239.52
DEN 228.00
Количината на стоката
Тековен

Најдобар Подарок За Вас : )
Answer : ___________________________ Note :
1. Ако ви треба логистика следење на информации, ве молиме одберете го режимот на транспорт "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" не покажуваат логистика информации. Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса .
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. Бидејќи различни мерни методи или ткаенина еластичноста и други прашања, па така не може да биде 0. Ви благодариме на соработката!
5. Добредојдовте слободно контактирајте со нас, Ние ќе се потрудиме!
4. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.5 инчи грешка. Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.
Подароци : 1 к ey синџир + 1 s m сите се ll Состојба : Сосема Нов Материјал : ПВЦ Пластика Големина : За 9 CM (Ж) Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. Со цел да се подобри клиент искуство во Русија и Шпанија, и да се скрати времето за испорака, ние надградена на логистички систем, корисниците во Русија и Шпанија може да се користат само препорачана пошта.
Свеж дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Предмет : Ова е ЕДЕН Сет на 1pcs Без Лице Човек Фигури Само.

Детални карактеристики

Бренд Име:
AIBOULLY
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Девојки
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
S
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 6 години
Димензии:
околу 9 cm
Предупредување:
> 6 години
Број На Модел На:
000
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Пред-продажба

Слични производи