.

.

Јајце Напад Iron Man Светло & Акција Функција Железо Prtriot MK42 43 22 24 2 ПВЦ Акција Фигури Колекционерски Модел Играчки 9cm 6pcs/set

Јајце Напад Iron Man Светло & Акција Функција Железо Prtriot MK42 43 22 24 2 ПВЦ Акција Фигури Колекционерски Модел Играчки 9cm

DEN 1718.40
DEN 1443.00
Количината на стоката
Тековен


ОПИС
Име : Јајце Напад Iron Man Светло & Акција Функција 6pcs/set Железо Prtriot MK42 43 22 24 2 ПВЦ Акција Фигури Изборот на Модел на Играчки
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% НОВИ
Големина : Прибл 9cm
Пакет : спакувани во кутија

Детални карактеристики

Бренд Име:
Flevans
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Сет
Големина:
10cm
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
9CM
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Број На Модел На:
HRFG294
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети

Слични производи