.

.

Deadpool Слика Deadpool Слика Вејд Вилсон X-MEN и X-MEN Оружје X ГРАЃАНСКА ВОЈНА Iron Man Wolverine 10CM Акција Фигури Пвц Rinquedo

Deadpool Слика Deadpool Слика Вејд Вилсон X-MEN и X-MEN Оружје X ГРАЃАНСКА ВОЈНА Iron Man Wolverine 10CM Акција Фигури Пвц Rinquedo

DEN 863.52
DEN 604.00
Количината на стоката
Тековен

Во случај дека соодветен repalcement не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.Ние го прифатат плаќање и преку Alipay.) Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за ниско по експрес превозот надомест. Ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.
Плаќање :
1. Ние ќе брод пакет рок од 3-5 дена(Според одреден објект ќе бидат различни)
2.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат defetive. Ако имате променето вашата адреса ве молиме да не информирате пред пратката. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во. Ние ќе брод во пакет со traking број
3.Ние ќе брод во пакет да ја стандардната адреса. Уживајте во вашата шопинг!
Превозот :
1. Вашето име, auctioni број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети requsted мора да ги содржи сите origianl материјали за пакување.
Deadpool
Материјал : ПВЦ
Големина : 10cm
Состојба : 100% Нов Кинески Издание
Не Оригиналниот
Услуги на клиентите :
Ако имате било каков проблем, ве молам, ве молиме контактирајте го нашиот клиент serivce пред да ја напушти ни било nagative или netural повратни информации.Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Предмети вратени без следење на број, ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот.

Детални карактеристики

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Deadpool
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Бренд Име:
KUMALAZY
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Големина:
10cm
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Возраст Опсег:
> 14 години
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Димензии:
10 cm
Предупредување:
НЕ СЕ СТАВИ НА МАЛИ ДЕЛОВИ ВО УСТАТА
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди

Слични производи