.

.

3pcs/set Јура Светот Парк Диносаурус Јајца Играчка VS Магија Вода Расте Бебе Диносаурус Акција Фигура Учење Образовни Играчка

3pcs/set Јура Светот Парк Диносаурус Јајца Играчка VS Магија Вода Расте Бебе Диносаурус Акција Фигура Учење Образовни Играчка

DEN 287.52
Количината на стоката
Тековен


Се Гарантира & Политика На Враќање
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел.
Испорака
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail( препорачана Пошта ) или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус( Има Само Следење на Информации Кога за Време Тоа е Во Брадата а ) во 3 работни дена. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Нормално трае од 10 до 25 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските, локалните испраќање ефикасност или друга причина,
Кина пост воздух mail :
Да руската Федерација обично трае 30~45 работни дена
Во САД, Канада обично трае 10~18 работни дена
Во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 12~20working дена
На велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 12~25 работни дена
Во Италија, Бразил обично трае 20~30 работни дена
Други земји обично трае 15~25 работни дена. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Л МОДА
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Момчиња
Тема:
Животни
Животни:
Диносаурусите
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
S
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
2.5*6cm
Предупредување:
Не се стави во оган
Број На Модел На:
DE001
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1

Слични производи