.

.

Mnotht 1/6 Скала Секси Фустан Исклучување Рамо Watkins Шупливи Половина Перспектива Здолниште За 12in Акција Фигури Женски Војник Модел Играчки

Mnotht 1/6 Скала Секси Фустан Исклучување Рамо Watkins Шупливи Половина Перспектива Здолниште За 12in Акција Фигури Женски Војник

DEN 911.52
DEN 829.00
Количината на стоката
Тековен

1/6 Скала Секси Фустан Исклучување Рамо Watkins Шупливи Половина Перспектива Здолниште За 12in Акција Фигури Женски Војник Модел Играчки 100% Нов Бренд на Пакет : 1*Облекуваат 1*кратко Забелешка : Не се вклучуваат глава/Тело/Фигури
Плаќање :
Ние добиете само за плаќање преку alipay. Повеќе плаќање прашања, ве молиме кликнете на овој линк
Превозот :
Ние би сакале брод вашата пакет од aliexpress Ali Express Saver Превозот/Ali Express Стандард за Испорака/Ali Express Премиум Превозот
Ве молиме внесете точна адреса и вашето целосно име пред да го купите !
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас.
Ве молиме да оставите позитивен повратните информации и 5 ѕвезди.
Прашања И Реши :
Било какви загриженост во врска со пакетот или производи :
Чекор 1. Контакт со нас преку Aliexpress порака или преку е-маил.
Чекор 2. Мора да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3. јас ќе ви даде задоволни решение по проверка на вашето прашање и порака .
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме контактирајте ме по порака пред да ја напушти лошо повратни информации или отворен спор .
Ако ме контактирате со aliexpress порака или e-mail ,јас може да ви помогне да ги реши било прашање што може да се !

Детални карактеристики

Бренд Име:
Mnotht
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Девојки
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Фланелен
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
One Size
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Димензии:
1/6 Големина
Предупредување:
Само За 1/6 Играчки
Број На Модел На:
Mnotht 1/6 Женски Војник Облека
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/6
забелешка:
Само За 1/6 Играчки

Слични производи