.

.

Колекција 1:6 Женски Акција Фигура Чевли Модел Играчки Кратки Чизми Одговара 12 Акција Фигура Додатоци

Колекција 1:6 Женски Акција Фигура Чевли Модел Играчки Кратки Чизми Одговара 12 Акција Фигура Додатоци

DEN 429.12
Количината на стоката
Тековен


Колекција 1 : 6 Женски Акција Фигура Чевли Модел Играчки Кратки Чизми Одговара 12" Акција Фигура Додатоци

Детални карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,> 14 Години,5-7 Години,Grownups
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Број На Модел На:
Чевли Модел
Скала:
1/6
Димензии:
1/6
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Големина:
One Size
Mfg Серија Број:
Облека/Чевли/Кап
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Предупредување:
Не за вистински работи
Кукли Тип:
Модел
Бренд Име:
МАК
Материјал:
Други
Големина:
1/6

Слични производи