.

.

[GIIWIN] Прозрачна домашно Милениче Мачка Јака Поводник Сет за Милениче Куче Chihuahua Мачка Rhinestones Јака Црвена Прилагодливи k9 Куче-јака JW0033

[GIIWIN] Прозрачна домашно Милениче Мачка Јака Поводник Сет за Милениче Куче Chihuahua Мачка Rhinestones Јака Црвена Прилагодливи

DEN 497.76
DEN 353.00
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики : Материјал : Flcoking Големина : Јака : 1.3*30cm, Поводник : 1.3*120cm 100% сосема нов и висок квалитет. Прекрасен и креативен дизајн со цинк легура тока .
Напомена :
Поради мерење разлика, не може да биде 1 cm грешка . Се надевам дека ќе може да го разбере. Уживајте во вашата шопинг.

Детални карактеристики

Големина:
M 1.5x25-40cm
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
TAILUP
Функција:
Персоналните,Отцепување,Jeweled,Брзо Ослободување
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
Собираат
боја:
Темно Сина, Црвена, Зелена, Pinnk
Функција:
Еко-Пријателски, Порибено
Сезоната:
Сите Сезони
Погоден за:
Домашно Милениче Мало Куче И Мачка Кутре
Јака Тип:
Глава Јаки
Големина:
M
Материјал:
Собираат
Шема:
Цврста
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes

Слични производи