.

.

Старец Нега Дома Saftty Аларм Систем

Старец Нега Дома Saftty Аларм Систем

DEN 1727.04
DEN 1641.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Лозинката Тастатура:
No
Големина:
others
Видео Интерфејс:
No
Екранот:
No
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Зона Број:
Други
Комплет За Конфигурација:
Вратата/Прозорец Сензор
Број На Модел На:
Други
Алармот Тип:
Контрола На Апликации
моќност:
12v
Наоружува Тип:
FR Далечински-контролор
Излез Број:
Други
Бренд Име:
нови слетување

Слични производи