.

.

Дувачкиот флексибилни писма,ЦПУ гравирање мувла ,топла фолија печат машина,број,азбука,симбол прилагодување на фонт,Карактер мувла

Дувачкиот флексибилни писма,ЦПУ гравирање мувла ,топла фолија печат машина,број,азбука,симбол прилагодување на фонт,Карактер

DEN 5760.00
Количината на стоката
Тековен

Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
4, Ние не сме одговорни за било каква увоз на даночните, царинските такси или прилагодено задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.xyz 26 азбука (големи букви и мали букви, вкупно 52pcs) -2) Број : писма висина во 6mm 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0-9 броеви (10pcs) -3) Симбол : писма висина во 6mm @ # $ & * ( ) - _ + = /.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.0 mm
гравирање длабоко : 2.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
ФОНТ Број 6
Тип:
Рака Алатка Делови

Слични производи