.

.

164mm дијаметар висина 55мм 11mm вратило сите 304 од не ' рѓосувачки челик Мулти крило тркала мали impeller

164mm дијаметар висина 55мм 11mm вратило сите 304 од не ' рѓосувачки челик Мулти крило тркала мали impeller

DEN 3216.00
Количината на стоката
Тековен

Пред да нарачате ќе треба да се избере насока на ротација.(Г.С. или CCW)
Насоката може да бидат избрани според сликата подолу :
Модел : 1645511 SSYL Надворешниот дијаметар : 164mm Висина : 55 mm Окното :
11mm Материјал :
304stainless челик Сечилото број :
36 КОМПЈУТЕРИ Тежина : 1 КГ Мотор s помоча : 2800 r / min Може да се прилагоди ДА ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ДА ОБИЧАЈ прави IMPELLER

Детални карактеристики

боја:
Контра-Стрелките На Часовникот
Број На Модел На:
1645511SSYL
Тип:
Моќ Алатка Делови

Слични производи