.

.

1suit J616b M10 Blacking Виде Ножот Клип DIY DC Мотор Рака Пила Делови Помине Отворот 8мм Продажба во Загуба Русија

1suit J616b M10 Blacking Виде Ножот Клип DIY DC Мотор Рака Пила Делови Помине Отворот 8мм Продажба во Загуба Русија

DEN 227.04
DEN 216.00
Количината на стоката
Тековен


2 : Русија : 12-55 работни дена.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.И корисни коментари за други клиенти.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Време на испорака само за референца.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.

Детални карактеристики

Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
Pixiuonline
Тип:
Моќ Алатка Делови
is_customized:
No
Број На Модел На:
J616b

Слични производи