.

.

16*26cm Браун Kraft на Хартија / Алуминиумска Фолија Вентил Патент Мало Пакет Пакет Торба Zip Заклучување Торба на Мало со Храна Складирање Пакување Торба

16*26cm Браун Kraft на Хартија / Алуминиумска Фолија Вентил Патент Мало Пакет Пакет Торба Zip Заклучување Торба на Мало со Храна

DEN 768.00
DEN 691.00
Количината на стоката
Тековен

5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќен шопинг
.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да биде песна here : www. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат.
Опис на производот Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај, накит одлуки, занаети, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање на Материјалот : Kraft Хартија и Алуминиумска Фолија за пакување листа : 50pcs/многу 16x26cm кеси. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Pls се сигурни дека точно за адресата. Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус На нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.

Детални карактеристики

Тип:
Торба
Број На Модел На:
16x26cm
Материјал:
кожа
Големина:
16x26cm

Слични производи