.

.

НОВИОТ РЕГУЛАТОР 1116412 1116434 D678 D684 19009712 131906 NATERLATOR 10463070 10463409 10463606 ЗА BUICK

НОВИОТ РЕГУЛАТОР 1116412 1116434 D678 D684 19009712 131906 NATERLATOR 10463070 10463409 10463606 ЗА BUICK

DEN 1680.00
Количината на стоката
Тековен


НОВИОТ РЕГУЛАТОР 1116412 1116434 D678 D684 19009712 131906 NATERLATOR 10463070 10463409 10463606 ЗА BUICK Гаранција време : 180days. Време на испорака : 1-7days. РЕФЕРЕНЦА OEM : 1116412 1116434 D678 D684 19009712 131906 КОРИСТИ ЗА АЛТЕРНАТОР : 10463070 10463409 10463606 10463646 10463689 10463691 10464435 10480018 10480019 10480120 10480177 10480186 10480204 10480276 10480279 10480282 1101133 1101270 1101295 1101330 1101574 101591 1101850 3211029 3211071 3211106 321368 321485 7863 78632 7942 7986 8113 811311 8174 8183 81835 81915 2405402 2405405 2405420 2405464 2405473
ЗА BUICK

Детални карактеристики

Материјал Тип:
Пластични
Осветленост Дел Број:
1116412
Производителот Дел Број:
1116412
Објектот Тежина:
0.5
Специјални Функции:
NO
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
1116412
Објектот Висина:
5
Објектот Должина:
15
Објектот Ширина:
15

Слични производи