.

.

НОВИОТ РЕГУЛАТОР 9190085000 АЛТЕРНАТОР 9120080039 9120080049 9120080055 9120080058 ЗА ФОЛКСВАГЕН

НОВИОТ РЕГУЛАТОР 9190085000 АЛТЕРНАТОР 9120080039 9120080049 9120080055 9120080058 ЗА ФОЛКСВАГЕН

DEN 1680.00
Количината на стоката
Тековен


НОВИОТ РЕГУЛАТОР 9190085000 АЛТЕРНАТОР 9120080039 9120080049 9120080055 9120080058 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Гаранција време : 180days. Време на испорака : 1-7days. РЕФЕРЕНЦА OEM : 9190085000 КОРИСТИ ЗА АЛТЕРНАТОР : 9120080039 9120080049 9120080055 9120080058 9120080064 9120080067 9120080069 9120080073 9120080075 9120080085 9120080086 9120080094 9120080103 9120080104 9120080105 9120080106 9120080113 9120080146 9120080150 9120080189

Детални карактеристики

Производителот Дел Број:
9190085001
Материјал Тип:
Пластични
Другиот Дел Број:
9190085001
Осветленост Дел Број:
9190085001
Објектот Тежина:
0.5
Специјални Функции:
NO
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
5
Објектот Должина:
15
Објектот Ширина:
15

Слични производи