.

.

НОВИОТ РЕГУЛАТОР F00M145225 F00M144136 F00M145350 АЛТЕРНАТОР 0124215006 0124215012 0124315002 ЗА АУДИ

НОВИОТ РЕГУЛАТОР F00M145225 F00M144136 F00M145350 АЛТЕРНАТОР 0124215006 0124215012 0124315002 ЗА АУДИ

DEN 1440.00
Количината на стоката
Тековен


НОВИОТ РЕГУЛАТОР F00 M145225 F00 M144136 F00 M145350 АЛТЕРНАТОР 0124215006 0124215012 0124315002 ЗА АУДИ Гаранција време : 180days. Време на испорака : 1-7days. РЕФЕРЕНЦА OEM : F00 M145225 F00 M144136 F00 M145350 038903803 КОРИСТИ ЗА АЛТЕРНАТОР : 0124215006 0124215012 0124315001 0124315002 0124315003 0124315004 0124315005 0124315006 0124315007 0124315008 0124315011 0124315012 0124315013 0124315018 0124315020 0124315021 0124325022 0124325032 0125325033 0124325034 0124324035 0124325041 0124325042 0124325043 0124515010 0124515012 0124515022 0124515026 0124515035 0124515038 0124515039 0124515042 0124515045 0124515046 0124515056 0124515057 0124515073
ЗА AUDI, СЕДИШТЕ. "ФОЛКСВАГЕН"

Детални карактеристики

Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.5
Другиот Дел Број:
FOOM145225
Специјални Функции:
NO
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
5
Објектот Должина:
15
Објектот Ширина:
15
Осветленост Дел Број:
FOOM145225
Производителот Дел Број:
FOOM145225

Слични производи