.

.

4MM женска Сребро Бранеа Титаниум Прстен Женската Мода Брак Накит

4MM женска Сребро Бранеа Титаниум Прстен Женската Мода Брак Накит

DEN 191.52
Количината на стоката
Тековен


Bitcoin : 16hw Pnq SVLx7t Jq KKYBEw XEHa Nf279j95e
Dogecoin : DEo FEKVvr7 X2 Lw5xf U6sg6o Rkgrygwz Mtu
Напомена : Нашите предмети се бренд лого внатре,и default за да испратите објекти со бренд лого.
Ако ви треба предмети без бренд лого, ве молиме оставете порака за нас,
објектот ќе се прилагоди ,и потребата од 30 дена да fihish .
Објектот Спецификите
SKU
TIRI0073 W4 P
Материјал
Титаниум
Боја
Бранеа
Позлата :
НИКОЈ
Магнети
НИКОЈ
НИ Големина
4/4.5/5/5.5/6/6.5/7/7.5/8/8.5/9/9.5/10/10.5/11/11.5/13.5/14/14.5/15
Дебелина
2 MM
Ширина
4 MM
Камен
Не камења
Инкрустирани
НИКОЈ
Пакување
OPP вреќа
Обичај Гравирање услуга
1.Ние може да се направи на сопствени гравирање за внатре и/или надвор за сите наши прстени, нараквици,приврзоци и часовници.
2.Оставете порака што фонтови и она што зборовите што сакате да ги engrave.
3.гравирање на плаќање е 3за една страна. две страни(insize и надвор) е 5
молиме забележете :
стандардните фонтови се : Arial
стандардно врежани : внатре
врежани такса веб-страница :

Детални карактеристики

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 13.5, 14, 14.5, 15
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Површината Ширина:
4mm
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
TREWTUNGSTEN ЗА ЗДРАВЈЕ
Метали Тип:
Титаниум
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен

Слични производи