.

.

Аниме GINTAMA Takasugi Shinsuke cosplay костим Mens Јапонски kendo кимоно одговараат на ноќта на вештерките cosplay партија облека униформа

Аниме GINTAMA Takasugi Shinsuke cosplay костим Mens Јапонски kendo кимоно одговараат на ноќта на вештерките cosplay партија облека

DEN 1919.52
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе брод во точка(а) во рок од 3-7 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Тоа може да биде до 30 дена. Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од DHL (кога повеќе од 2kg) или USPS (САД САМО), Кина, Хонгконг пост , превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа.
Аниме/Игри : GINTAMA
Карактер : Takasugi Shinsuke
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук Мешавина
Повод : Cosplay / партија / Секојдневна облека / ноќта на Вештерките
Пакет Се Вклучени :
кимоно x 1pce
половината појас x 1pce
Големина на информации ( Известувања : Оваа ставка е големина во Asain кои ќе бидат една или две големина помала од ЕУ или САД големина , ние препорачуваме поголема големина, pls проверка на големината на табелата пред да нарачате, ви благодариме! ) :
Азија S = ЕУ/САД XXS-XS
Asain M = ЕУ/САД XS-S
Asain L = ЕУ/САД S-M
Asain XL = ЕУ/САД M-L
Превозот политика :
1. DHL- Само за голема цел која повеќе од 2 KG
USPSкостум за мали цел која помалку од 2 КГ (САД САМО)
HK/Кина/SINGAPOR посткостум за мали цел која помалку од 2 КГ (низ целиот свет)
3 За голема цел повеќе од 2kg, Можете Да Изберете Различни превозот начини како што се бара, само да преговара со нас.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
RUBU
Број На Модел На:
CP018117
Компоненти:
Врвот
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Takasugi Shinsuke

Слични производи