.

.

2017 APH Cosplay Оска Сили Hetalia Франција Костим наменска

2017 APH Cosplay Оска Сили Hetalia Франција Костим наменска

DEN 3456.00
Количината на стоката
Тековен


Компоненти :
Overcoat, Врвот, Вест, Шамија, Шапка
Главен Материјал :
Дебела Фалсификување (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, One Size
Извор:
Жените големина, Мажите големина
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Вест,Врвот
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Број На Модел На:
Rapunzel-1
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Hetalia Франција
Компоненти:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Hetalia Франција

Слични производи