.

.

Јапонски Топла Аниме НАРУТО cosplay Inuzuka Kiba cos ноќта на Вештерките партија човек костим целосен сет (врвот+панталони)

Јапонски Топла Аниме НАРУТО cosplay Inuzuka Kiba cos ноќта на Вештерките партија човек костим целосен сет (врвот+панталони)

DEN 2351.52
DEN 2069.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Број На Модел На:
683
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Inuzuka Kiba

Слични производи