.

.

Final Fantasy XV Cosplay FF15 Синди Aurum Бензинска Пумпа Услуга ноќта на Вештерките Карневал Униформа Cosplay Костим Целосен Сет

Final Fantasy XV Cosplay FF15 Синди Aurum Бензинска Пумпа Услуга ноќта на Вештерките Карневал Униформа Cosplay Костим Целосен

DEN 3840.00
Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме!
.Final Fantasy XV Cosplay FF15 Синди Aurum Бензинска Пумпа Услуга ноќта на Вештерките Карневал Униформа Cosplay Костим Вклучувајќи : Торба, Појас, Градник, Ракавици, Капа, leglet, Панталони, Врвот
Ткаенини : Вештачка Кожа, Плетени Ткаенини
Боја : Како Што Е Прикажано
Големина : XS/S/M/L/XL/XXL/XXXL/Една Големина(Custom)
Предавање на време : 10-15 Days
Тука е големината на табелата
Мажи
Мала : 170cm висина/67in, градите 92-97cm/36-38in, половината 76-79cm/30-31in, хип 90-95cm/35-37in, Треба да Ширина 46cm
Медиум : висина 175cm/69in, градите 99-104cm/39-41in, половината 81-86cm/32-34in, хип 97-102cm/38-40in, Треба да Ширина 48cm
Голем : висина 180cm/71in, градите 107-112cm/42-44in, половината 89-94cm/35-37in, хип 105-110cm/41-43in, Треба да Ширина 50cm
X-Large : висина 185cm/73in, градите 114-119cm/45-47in, половината 97-99cm/38-39in, хип 112-117cm/44-46in, Треба да Ширина 52cm
Жените
Мала : висина 160cm/63in, градите 86-89cm/34-35in, половината 66-69cm/26-27in, хип 91-94cm/36-37in, Треба да Ширина 39cm
Медиум : висина 165cm/65in, градите 91-94cm/36-37in, половината 71-74cm/28-29in, хип 97-99cm/38-39in, Треба да Ширина 40cm
Голем : 170cm висина/67in, градите 97-103cm/38-41in, половината 80-84cm/31-33in, хип 104-109cm/41-43in, Треба да Ширина 41cm
X-Large : висина 175cm/69in, градите 107-112cm/42-44in, половината 88-93cm/35-37in, хип 112-118cm/44-46in, Треба да Ширина 42cm
Забелешка : Ако не големина одговара, можете да изберете "Една Големина", ако е така, ве молиме ни e-mail на Родова, Висина, Тежина, Градите, Половината, Колковите, Рамо Ширина(од рамо до рамо), Рака Должина, и Inseam.
Ако изберете наменска, ве молиме бидете сигурни да ни ги испратите сите мерки што треба.

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Извор:
Final Fantasy
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Skycostume
Извор Тип:
Аниме
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Вештачка Кожа, Плетени Ткаенини
Знаци:
Синди
Компоненти:
Торба, Појас, Градник, Ракавици, Капа, leglet, Панталони, Врвот

Слични производи