.

.

Rainbery Бохемски Anklets Нараквици За Жени на Плажа Одмор Зелени Зрнца Синџири Нога Накит трговија на Големо Anklets JA0060

Rainbery Бохемски Anklets Нараквици За Жени на Плажа Одмор Зелени Зрнца Синџири Нога Накит трговија на Големо Anklets JA0060

DEN 263.52
DEN 211.00
Количината на стоката
Тековен


Rainbery Бохемски Anklets Нараквици За Жени на Плажа Одмор Зелени Зрнца Синџири Нога Накит трговија на Големо Anklets JA0060
ПРЕВОЗОТ :
-1-Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 дена.
-2-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS, UPS-от, Кина Пост или Хонг Конг Пост.
-3-Ние ќе ја испрати на вашата регистрирана адреса која се покажува во alibaba.com
-4-Ние ќе го испрати како "подарок", и ние не сноси никаква царина или данок.
ПОВРАТНИ информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
24cm
Број На Модел На:
JA0060
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
L & N Rainbery
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Стил:
фолк-custom
Технологија на обработка:
рачно изработени
Видови:
anklet
Style1:
Женски
Моделирање:
Геометриски тип
Боја:
Бело, сино, црвено, мешана боја

Слични производи