.

.

Rainbery 2018 Нови Продажба на Плажа Anklet Накит Бохемски Multicolor морска ѕвезда Бел Плетенка Жените Гроздобер Глуждот Хривнија JA0059

Rainbery 2018 Нови Продажба на Плажа Anklet Накит Бохемски Multicolor морска ѕвезда Бел Плетенка Жените Гроздобер Глуждот Хривнија

DEN 299.52
DEN 240.00
Количината на стоката
Тековен


Rainbery 2018 Нови Продажба на Плажа Anklet Накит Бохемски Multicolor морска ѕвезда Бел Плетенка Жените Гроздобер Глуждот Хривнија JA0059
ПРЕВОЗОТ :
-1-Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 дена.
-2-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS, UPS-от, Кина Пост или Хонг Конг Пост.
-3-Ние ќе ја испрати на вашата регистрирана адреса која се покажува во alibaba.com
-4-Ние ќе го испрати како "подарок", и ние не сноси никаква царина или данок.
ПОВРАТНИ информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
24CM
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Школка
Број На Модел На:
JA0059
Бренд Име:
L & N Rainbery
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Стил:
Европа и сад
Видови:
anklet
Style1:
Женски
Моделирање:
Ѕвезда
Боја:
Бело, сино, црвено, мешана боја

Слични производи