.

.

Промет на големо со 10pcs/многу Круг Компас Глуждот Хривнија Де Cheville Tobillera Enkelbandjes Voor Vrouwen Бос Сандали Нога Накит

Промет на големо со 10pcs/многу Круг Компас Глуждот Хривнија Де Cheville Tobillera Enkelbandjes Voor Vrouwen Бос Сандали Нога

DEN 720.00
DEN 634.00
Количината на стоката
Тековен


12x12mm

Детални карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Број На Модел На:
b030
Бренд Име:
FAZZTONC
Пол:
Жените
Должина:
15cm+6cm
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Писмо
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
боја:
Злато ,Сребро,злато се зголеми
is_customized:
Yes
превозот:
Цел>130USD,Бесплатен превозот од express
фабрика:
Yes
Функција:
Висок квалитет
Авто - Производ:
Yes Во Поддршка На Големо
Име на производ:
Компас Anklet Хривнија Најдобри Пријатели Геометриски Деверуша Нога Накит

Слични производи