.

.

50 компјутери/цтн нов 7 инчен бела боја slatwall анти кражба безбедност кука за продажба на мало додаток ѕид екранот

50 компјутери/цтн нов 7 инчен бела боја slatwall анти кражба безбедност кука за продажба на мало додаток ѕид екранот

DEN 9312.00
Количината на стоката
Тековен

кога ќе се стави над 2 не-freeshipping точка во една цел . Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 1-4 работни дена . превозот на руски само со ЕМС. Јужна Америка клиентот pls забелешка на CPF или CUIT број кога ќе ја одберете курирската служба DHL . За превозот цена. првиот старт е скапо. Бидејќи повеќето од објектите во внатрешноста на батеријата & магнет . Држи вашиот прикажува до визуелна стока стандарди – стока е на куки наместо на подот во потрага
Должина : 7 инчи (180 mm)
Боја : бела
Цена : 1 buc кука доаѓаат со 1 buc
50 парчиња од slatwall безбедност на екранот куки + 1 buc магнетно копче
Детали за производот : За slatwall Само
Производ Фото :
Примена :
Цената & Магнетни handkey & пакет
. Прикажување на производи на мало полица куки е популарна трговски техника. Стока е прикажан за клиенти, но бара овластен персонал за да пристапите до неа од кука Едноставен и лесно да се инсталира и да ги одржува. цената ќе се евтини многу. цената пред кука за лесно да ги прикажете вашиот цените информации.pls контактирајте со нас за да ја прилагодите цена . Користење со магнетни detacher за ослободување на стока надвор од кука за продажба. Pls се пополни во vaild превозот адреса. Карактеристики
Прикажување на вашите висат продаде стока со доверба Чувајте ги вашите висат продава стока, секогаш 'fronted' Locking plate обезбедува куки да се slatboard. превозот ќе земајќи неколку дена во Царината.Почитувани купувачи : 1 . поштенски број, град име и Таквите НЕ е важно на авио ПРЕВОЗОТ.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
STK-Slat-180CG
Бренд Име:
CHANGJIAN
Место на Потекло:
guangdong .Кина
Материјал:
ABS+Метал
Должина:
7 inch (180mm)
боја:
Бела
Име:
7 инчен должина, бела боја метал висок квалитет slat ѕид безбедност displa
стандарден пакет:
50pcs/пакет
ОДГОВАРА ЗА:
slatwall
отворете копче :
на располагање
цена:
50 парчиња
Превозот начин:
DHL ВОЗДУХ

Слични производи