.

.

CARDAS Крстот РКА Interconnect Аудио Кабел HIFI Аудио РКА Кабел 1M

CARDAS Крстот РКА Interconnect Аудио Кабел HIFI Аудио РКА Кабел 1M

DEN 2880.00
DEN 2736.00
Количината на стоката
Тековен


CARDAS Крстот РКА Interconnect Аудио Кабел HIFI Аудио РКА Кабел 1 M
Cardas Крстот Аудио РКА interconnect рка џек кабел Пар Cardas Крстот interconnect - РКА 4.95 ft Сосема Нов Не Оригиналната Кутија!! Крстот не се препорачува за употреба на сите пред крајот на компоненти, вклучувајќи ги и сите дигитална опрема, сите аналогни опрема и било preamplification уред. Овој кабел ќе го изнесам природна топлина во секое снимање, изработка на овој една од најпознатите listenable кабли. Лесни и флексибилни, Cardas Крстот interconnect е еден од најпопуларните Cardas модели. Крстот вклучува Тефлон-воздух dielectric, 17.5 мерач Litz жица confi guration, воздушна суспензија dielectric, Златен Дел Постојана П,двојно оклопна, симетрични quad-axial кабел за изградба и уретан јакна. Карактеристики : дишните Цевки Двојно Заштитените Симетрични Quad-Axial изградба 136 дискретни бакар проводници 17.5 Awg кабел 100% Оригинални Направени 1m,1.5 м,2m,2.5 м,5m на Располагање!

Детални карактеристики

Должина:
1.5m, 2m
Конектор Б:
РКА
Број На Модел На:
cardas крст
Примена:
DVD Плеер
Пол:
Машко-Женски
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Пакување:
Polybag
оклопна:
Комбинација
Конектор A:
РКА
Бренд Име:
бакар боја
Пакет:
No
Модел:
cardas крст
Боја:
Зелена
Примена:
CD/AMP
проводници:
17.5 Awg кабел
терминал:
РКА приклучок
Приклучете:
сребро позлатен
Пол:
Машко-Машки
Конектор тип:
РКА
Тип:
РКА кабел
Конектор Боја:
Сребро.

Слични производи