.

.

Погодност За Држачот На Мулти-Функција Користете Кука За Повикување Разно Кука Пар 3 Бои Беж, Црна, Сива

Погодност За Држачот На Мулти-Функција Користете Кука За Повикување Разно Кука Пар 3 Бои Беж, Црна, Сива

DEN 237.60
DEN 190.00
Количината на стоката
Тековен


Име : Погодност картичка / кука
Модел : HK-101
Боја : беж, црна, сива
Големина : 4.5 * 2.3 см
Дизајн : имитација на кожа дизајн
Тежина : 25g
Инсталација метод
Ќе биде прав, масло, заштитни агенти и други бришејќи чисти со алкохол, кинење на двострано ослободување на хартија, еден-време е тешко да се залепи до, притиснете 3-5 секунди може да биде.

Детални карактеристики

Боја Име:
Беж, црна, Сива
Бренд Име:
asywf
Име На Модел:
HK-101
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
4.5cm
Објектот Ширина:
2.3cm
Објектот Тежина:
25g
Материјал Тип:
Пластични делови
Тип На Објект:
Fastener & Клип

Слични производи