.

.

50pcs моторен простор Тело Орев Страната Клип 16131176747 За BMW E30 E32 Е34 E36 K60

50pcs моторен простор Тело Орев Страната Клип 16131176747 За BMW E30 E32 Е34 E36 K60

DEN 368.64
DEN 350.00
Количината на стоката
Тековен

Повеќето од Земјите на ПРЕВОЗОТ. (Не-плаќање може да резултира во UPI (Неплатени Објект) се стави на вашата сметка. Сликите прикажани се вистински објект и фотографирани од мене. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ВКУПНИОТ ИЗНОС ДОЛЖИ вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето).
BMW Мерцедес 5mm Најлон Страната Орев 10мм Хексадецимален Црна Најлон Студ Големина : 5mm 10мм Хексадецимален Страната Дијаметар : 16mm вкупна Висина : 11mm се Вклопува 1995-2001 7 Серија 738, 740, 750 Заменува Б-MW- : 16-13-1-176-747 Заменува Мерцедес-Бен-z : 003-990-02-51 (1997-On)
ПРЕВОЗОТ 1.
Ако не сте сигурни дали овој производ е погоден за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им служи за вас. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн. S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се обрати.
Ви Благодариме!
. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊА
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Плаќањето мора да се изврши во рок од 4 дена на аукција затворање.) Повратни информации
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
16131176747
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Должина:
1.8cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Бренд Име:
EUSTEIN
Објектот Висина:
1.5cm

Слични производи