.

.

Mgoodoo 4 Копче На Далечинскиот Клуч Школка Фоб Празно Ножот За Saab 9-3 Спортски Седан Конвертибилна Спорт Combi Вагон 03-07 Замена Случај

Mgoodoo 4 Копче На Далечинскиот Клуч Школка Фоб Празно Ножот За Saab 9-3 Спортски Седан Конвертибилна Спорт Combi Вагон 03-07

DEN 450.72
DEN 383.00
Количината на стоката
Тековен

Ако објектот е во ваша сопственост
повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување
со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер или трампа на сечилото троа вашата оригинална.
6 : Време На Испорака :
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. Ние ќе ви ја испратиме Стоката во рок од 2-3 работни дена по плаќање ослободен од Alipay.Не електронски internals.
Пријателски Совети :
1.
Исто така компатибилна со 2008 и 2009 година Saab 9-3 Конвертибилна модели САМО.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. Таму
постојат ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Батон : 4 Копчиња-Заклучуваат, исклучуваат, багажникот & паника. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.57 во); неисечени големина на ножот : 50mm x 10мм(1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,
специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Mgoodoo
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
клучни школка случај
Производителот Дел Број:
за saab
Материјал Тип:
пластични + метал
Другиот Дел Број:
4 копчиња
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
СЛУЧАЈ ГОЛЕМИНА:
76mm x 40mm(2.99 во x 1.57 во)
неисечени сечилото големина:
50mm x 10мм(1.97 во x 0.39 in)

Слични производи