.

.

jingyuqin 433MHz Со ID46 Чип Флип Виткање Копче Школка Покритие За Chevrolet Cruze Далечинскиот Клуч Фоб 3 Копчиња

jingyuqin 433MHz Со ID46 Чип Флип Виткање Копче Школка Покритие За Chevrolet Cruze Далечинскиот Клуч Фоб 3 Копчиња

DEN 7799.52
DEN 6084.00
Количината на стоката
Тековен


Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : далечински автомобил копче
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : abs+метал
Боја : шоу на слика
Копче : 3 Копчиња
ножот;СЕ
Користење на логото : никој
батерија : нема
коло;да
Фреквенција : 433 MHz
Тежина : 45g
Fitment :
За Chevrolet Cruze
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..
Карактеристики :
Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
Клучни случај само. Не електронски internals. Ова е резервни замена случај
Земете внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински.
Важно Известување
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.Не постои (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
20xkey
20x Circuit одбор
20x Battery
Важна Забелешка :
ве молиме проверете ја вашата FCC ID и истото копче форма со вашиот клуч.

Детални карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
За Chevrolet Cruze
Прилагодување:
No
Другиот Дел Број:
За Chevrolet Cruze
Осветленост Дел Број:
За Chevrolet Cruze
R/C Функција:
Со
Бренд Име:
jingyuqin
Материјал Тип:
ABS+Метал

Слични производи