.

.

Капацитивни Екран Андроид 7.1 Автомобил DVD Навигација за Ford Mondeo S-Max Фокус II GPS Радио 3G Wifi, Bluetooth

Капацитивни Екран Андроид 7.1 Автомобил DVD Навигација за Ford Mondeo S-Max Фокус II GPS Радио 3G Wifi, Bluetooth

DEN 13617.60
DEN 10894.00
Количината на стоката
Тековен

Камерата, Надворешен Микрофон,DSP, DAB,TMPS 10. Бесплатен Подарок : Слободна Карта (Bulit во мапата)
Факултативна производи
1. не вклучуваат данок на ДДВ,вредноста додадете данок. Ние автоматски ќе го избере ова DHL, FEDEX, ТНТ три изразат компанија. ние ќе се намали врати превозот цена,тогаш наплата тебе C.Вграден GPS Навигација,Слободна Карта Повеќе од 40 видови на GPS Говорен Јазик 5.Подигање на Логото : Одберете Вграден во 50 Видови На Авто ЛОГОТО 9. ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете порака кога ќе се направи ред, тогаш ние ќе ги провери и прогласи според тоа.

Детални карактеристики

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
Бренд Име:
bosion
OSD Language:
Шпански,Португалски,Арапски,Чешка,Франција,Тајландски,Германски,Еврејски,Италијански,Руски,Кинески (Традиционалните),Кинески (Поедноставен),Англиски
Ford Модел:
Фокус
Din:
Двојно Din
За Возило Брендови/Модел:
Ford
ROM:
16g
Големина На Дисплеј:
7
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Резолуција:
1024*600
Макс Надворешна Меморија:
32g
Специјални Функции:
Built-in GPS,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
Материјал Тип:
Метал
Од Моќ:
4*45
Интерфејс:
USB
Име На Модел:
BX-440 автомобил dvd
Објектот Тежина:
4kg
Оперативен Систем:
Андроид
Објектот Големина:
7
RAM меморија:
2G
Напон:
12V
Оперативен Систем:
Капацитивни 7.1 Екран на Допир 2 din Чист Андроид
ПРОЦЕСОРОТ:
Quad Core 2GB DDR3,ROM 16G
Карактеристики:
Осетлив на допир scren,Воланот Контрола, Микрофон, Звучници,USB,SD
Специјални Функции:
DVD Player,Bluetooth, GPS,WIFI,CD Плеер,Радио,Огледало-Линк,Камера
Дигитални Медиуми Формат:
CD,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,, Видео CD,Mp3,Mp4,WMA,JPEG
Големина На Дисплеј:
7
Име На Модел:
2 din андроид е радио за автомобил
Бесплатни Подароци:
изградена во мапата
факултативна:
Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА,OBD,DVR,Специјален Кабел
Сместување:
Во Цртичка

Слични производи